Haberler
Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Tekin, Rektörümüz Prof. Dr. Musa Yıldız’ı Ziyaret Etti
Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Tekin, Rektörümüz Prof. Dr. Musa Yıldız’ı ziyaret etti.
Cumhurbaşkanlığı Devlet Denetleme Kurulu Başkanı Yunus Arıncı, Rektörümüz Prof. Dr. Musa Yıldız’ı Ziyaret Etti
Cumhurbaşkanlığı Devlet Denetleme Kurulu Başkanı Yunus Arıncı, Rektörümüz Prof. Dr. Musa Yıldız’ı ziyaret etti.
15. Verimlilik Toplantısı Diş Hekimliği Fakültesiyle Gerçekleştirildi
Rektörlüğümüz tarafından düzenlenen ve üniversite içerisindeki etkileşim ve iletişimi artırmak amacıyla düzenlenen verimlilik toplantılarının 15’incisi, Diş Hekimliği Fakültesiyle çevrim içi olarak gerçekleştirildi.
Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mutlu Türkmen, Rektörümüz Prof. Dr. Musa Yıldız’ı Ziyaret Etti
Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mutlu Türkmen, Rektörümüz Prof. Dr. Musa Yıldız’ı ziyaret etti. Ziyarette, YÖK Anadolu Projesi kapsamında 2021-2022 akademik yılında yapılacak çalışmalar değerlendirildi.
Üniversitemizin  "G-BARS" İsimli Disiplinler Arası Takımı TEKNOFEST’te Finale Kaldı
Akademik danışmanlığını Üniversitemiz Mimarlık Fakültesi Endüstriyel Tasarım Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Serkan Güneş’in yürüttüğü ve "G-BARS" isimli disiplinler arası takım (Seda Nur Daşkın, Gülnür Koçyiğit - Endüstriyel Tasarım, Rıdvan Gümüş - Makine Mühendisliği, Akif Gülsoy - Elektrik Elektronik Mühendisliği) TEKNOFEST kapsamında düzenlenen "Uçan Araba Tasarım" teknoloji yarışmasında kritik tasarım ve teknik değerlendirmeler sonucunda 89,50 puan ile 28 finalist arasında 4. sırada finale kaldı.
“Doğadan Öğreniyorum: Okul Öncesi Doğa Temelli Öğrenme Ortamları Tasarlıyor” Adlı Projenin Açılışı Gerçekleştirildi
TÜBİTAK 4005 Yenilikçi Eğitim Uygulamaları Destekleme Programı kapsamında Üniversitemiz ev sahipliğinde, Milli Eğitim Bakanlığı, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi ve Yozgat Bozok Üniversitesi iş birliği çerçevesinde gerçekleştirilen “Doğadan Öğreniyorum: Okul Öncesi Doğa Temelli Öğrenme Ortamları Tasarlıyor” adlı projenin açılış töreni yapıldı.
“Erken Matematik Öğreniminde Teknolojiyi Kullanıyoruz” Adlı Projenin Açılışı Gerçekleştirildi
TÜBİTAK 4005 Yenilikçi Eğitim Uygulamaları Destekleme Programı kapsamında gerçekleştirilen ve Üniversitemiz ile Aksaray Üniversitesi iş birliğiyle düzenlenen “Dijital Hikâye Anlatımı (Digital Story Telling) ile Erken Matematik Öğreniminde Teknolojiyi Kullanıyoruz” adlı projenin açılışı, Gazi Eğitim Fakültesi F Blok Konferans Salonunda gerçekleştirildi.
Etkinlikler
Öne Çıkan Haberler